Летовање Грчка

Неа Каликратиа

Хотел Атлантис

2/5

Налази се 100 м од плаже, а 50 м од центра. Хотелски капацитет: 14 двокреветних соба, 1 породична соба и 2 апартмана. У свим собама се налази: клима уређај, САТ ТВ, телефон, фрижидер, купатило са туш кабином, фен и пегла (на упит – бесплатно), балкон са погледом на море или град. Садржај: сала за доручак, сеф на рецепцији (уз доплату), кафе-бар, бесплатан wi-fi. Услуга: ноћење са доручком – “шведски сто” (самопослуживање).

Иди на врх
Share via
Copy link
Powered by Social Snap